Muszę zdradzić Ci sekret!

Uwielbiam wszystko co związane z marketingiem w Social Mediach, a szczególnie upodobałam sobie Instagram 😉

Ale po kolei!

Nazywam się Paulina Kasprzyk i odkąd pamiętam zawsze moje myśli i działania były skierowane w stronę sprzedaży oraz działań marketingowych. Ta pasja miała swoje narodziny podczas pomocy w tworzeniu strony internetowej sklepu z oświetleniem. Właśnie tam zobaczyłam, że działania w Social Mediach, a także tworzenie od zera działań marketingowych są dla mnie ogromną frajdą, a moja głowa wybucha od pomysłów!

Dlaczego Social Media a w szczególności Instagram?

Instagram jest aplikacją, która w ostatnich latach bardzo mocno się rozwinęła. To już nie tylko miejsce do pokazywania pięknych zdjęć. To także przestrzeń gdzie prowadzisz mini kanał TV pokazując 15 sekundowe filmiki z Twojego życia czy życia Twojej firmy. To także miejsce na live, Instagram TV czy tworzenie katalogów dzięki, którym nowi obserwatorzy zobaczą Twoje najlepsze treści. To w końcu sklep, który w tym roku został udoskonalony! Sama widzisz jak wiele możliwości daje Instagram! Za tą różnorodność właśnie kocham tą aplikację! Wystarczy tylko używać wszystkich jej funkcji z głową 😉

Jak to zrobić? Zapraszam na mój BLOG!

Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch cudownych córeczek. Uwielbiam podróże, dobre jedzenie i książki z tematyki rozwoju osobistego. Z testu Gallupa wiem, że moimi talentami są m.in. Aktywator i Odkrywczość dlatego możesz się po mnie spodziewać innowacyjnych pomysłów, które od razu wdrażam w życie 😀 !

Ta strona powstała z pasji i chęci podzielenia się z Tobą wiedzą i pozytywną energią do działania. Mam nadzieję, że zainspiruję Cię swoimi artykułami i sama się przekonasz, że Instagram to wspaniałe miejsce dla Twojej marki osobistej czy tez idealne miejsce do zdobywania nowych klientów w biznesie!

Jak możesz ze mną współpracować? Kliknij i zobacz 😉

Paulina Kasprzyk

Social Media